Poznaj zasady tworzenia biznesplanu

Jak wytworzyć zysk dla swojej organizacji? W jaki sposób POMYSŁ zamienić w BIZNES?  zapraszamy na szkolenie z tworzenia biznesplanu, które odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia, w Centrum Bukowska w Poznaniu (ul. Bukowska 27/29), w godzinach 9.00-16.00.

Na szkoleniu pn. „Jak zaplanować działalność naszej organizacji? Zasady tworzenia biznesplanu w podmiotach ekonomii społecznej”, ekspert w tej dziedzinie Bartłomiej Sroczyński przedstawi oraz wytłumaczy w praktyce, na czym polegają:

  • Układ i konstrukcja biznesplanu
  • Cele krótko i długoterminowe
  • Plan operacyjny i marketingowy
  • Analiza potencjału PES, klienta oraz konkurencji
  • Harmonogram działań oraz plan finansowy
  • Ocena przedsięwzięcia

Udział w szkoleniu wziąć mogą przedstawiciele organizacji pozarządowych z subregionu poznańskiego - tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu (załączonym poniżej) można przesyłać mailem na adres aleksandra.radomska@pisop.org.pl lub faksem pod numer 61/851 91 34. Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Aleksandrą Radomską pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem aleksandra.radomska@pisop.org.pl.

W związku z ograniczoną ilością miejsc o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Pliki do pobrania: